Купити пиломатеріали в Києві

Купити пиломатеріали в Києві та Київській області в багатьох випадках набагато краще, ніж пластикові або металеві деталі. При будівництві будь-яких об’єктів, будь то малоповерхові будинки або великі промислові приміщення не обійтися без матеріалів з деревини. Вони широко використовуються при:

 • покрівельних роботах;
 • монтажі підлог і перегородок;
 • будівництві тимчасових споруд;
 • монтажі забору.

Саме тому ми зібрали для Вас широкий асортимент брусів, дощок, плит, рейок і інших позицій, щоб Ви могли знайти найбільш необхідні пиломатеріали для будь-яких будівельних робіт.

Що являють собою пиломатеріали?

Уже давно прийнято вважати, що пиломатеріали в Києві – це будь-які будівельні матеріали, виготовлені з дерева або його похідних (тріски, стружки). При цьому використовуються різні види деревини. На першому місці за популярністю стоїть сосна, оскільки дана порода характеризується природною міцністю, та й вироби з неї цілком недорогі. Хтось вважає за краще купити пиломатеріали з вільхи, клена, липи, ялини. Найбільш дорогими є вироби з клена, ясена, дуба, граба та інших рідкісних порід.

Пиломатеріали в Києві виготовляються декількома способами:

 • розпилювання (коли стовбур дерева пиляють на окремі дошки, бруси, рейки потрібних розмірів);
 • пресування (дерев’яні стружки або тріски змішуються з єднальними речовинами, проходять кілька етапів обробки, в результаті чого виходить однорідна міцна плита);
 • склеювання (для з’єднання складових вагонки).

Залежно від того, для яких цілей Ви вирішили замовити пиломатеріали в Києві (капітальне будівництво, ремонтні або опоряджувальні роботи), можуть використовуватися вироби різних видів і сортів. Перед оформленням замовлення важливо порадитися з майстром, врахувати конструкційні особливості об’єкта та інші нюанси.

Серед переваг пиломатеріалів варто виділити:

 • екологічність;
 • легкість транспортування і монтажу;
 • хорошу теплоізоляційність;
 • довговічність.

Завдяки оригінальному зовнішньому вигляду, збереженню візерунків натуральної деревини, деякі вироби широко використовуються в якості декоративних елементів для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень. Це універсальний, практичний і доступний матеріал.

Які можна купити пиломатеріали в Києві і де це зробити найвигідніше?

На сайті «Foreest» Ви зможете купити пиломатеріали в Києві та Київській області різних видів, розмірів, форм. В асортименті представлені наступні позиції:

Крім того, у нас Ви знайдете широкий вибір різних кріплень, виробів з дерева як для невеликого ремонту, так і для великомасштабного будівництва. У компанії «Foreest» Ви зможете купити пиломатеріали за доступними цінами, проконсультуватися з питань вибору. Оформляємо кур’єрську доставку в будь-який район Києва або Київської області або можете забрати товари самостійно. З нами будь-які проблеми щодо купівлі будматеріалів вирішуються швидко. Тому «Foreest» допоможе Вам заощадити не тільки гроші, але і час.