Про компанію Foreest

Про компанію Foreest

Компанія «Foreest» – твій надійний постачальник пиломатеріалів. Ми займаємося виробництвом і реалізацією пиломатеріалів по всій території України зокрема в Києві і Київській області (обрізна, стругана дошка, обрізний, струганий брус, дерев’яна вагонка, блок-хаус, імітація бруса; дошка підлоги, OSB (орієнтовано-стружкові плити), кріпильна продукція, планкен, просочення для дерева, рейка обрізна, саморізи, терасна дошка, цвяхи будівельні)

Контролюємо процес від заготівлі деревини до поставки на об’єкт якісних будматеріалів з дерева. Можливість поставки пиломатеріалів з липи, вільхи, дуба і хвойних порід – ялини, сосни. Наше виробництво знаходиться в екологічно чистій зоні, що дає можливість виготовити продукцію безпечну для людини. Якщо хочете придбати якісний брус з хвойних і листяних порід дерева – дуже просто завдяки нашому професіоналізму і досвіду на ринку пиломатеріалів. У нашій компанії ви можете зробити замовлення на виготовлення дерев’яної вагонки, блок-хауса або дошки підлоги.

Наш досвід і професіоналізм до ваших послуг:

  • консультація в онлайн-чаті або по телефону;
  • можливість виготовити під замовлення;
  • якісні пиломатеріали;
  • зручний спосіб оплати;
  • оперативна доставка по всій Україні.

Доставка продукції, яку придбали в нашій компанії, по Києву та Київській області. Можливість поставки по всій території України для оптових клієнтів.

Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 18:00;
Субота: з 9:00 до 15:00;
Неділя: вихідний.

Адреса: Київ, вул. Будіндустрії 7

Наші переваги в сумлінності і лояльності, перш за все, ми піклуємося про задоволення потреб наших клієнтів. Йдемо назустріч своїм постійним і потенційним замовникам, надаємо додаткові знижки. Багато замовників, будівельні та торговельні організації, виконроби, роздрібні клієнти залишаються задоволені оптимальною системою поставки пиломатеріалів в термін взимку і влітку.