Купити кріпильну продукцію в Києві. Вигідна ціна. доставка Foreest

Кріпильна продукція

Показано 1–28 результатів з 31

Практично у всіх видах будівельних робіт не обійтися без кріпильних матеріалів. З їх допомогою можна з’єднати елементи опалубки або покрівельної системи, скріпити гіпсокартонні листи для перегородки, та й просто повісити полку на стіну. Саме тому в нашому магазині кріплення представлений багатьма різновидами, щоб серед них Ви неодмінно знайшли оптимальний варіант для будь-якого випадку.

Які можна купити кріплення в магазині Foreest?

Оскільки головне завдання кріпильних матеріалів – з’єднувати деталі і конструкції, вони повинні бути виготовлені з високоякісної сировини, здатного витримувати високі навантаження. Найчастіше для цього використовується оцинкована або нержавіюча сталь, т. К. Вона має додатковий захист від корозії та інших зовнішніх впливів. У деяких магазинах кріплення також представлений позиціями з латуні, алюмінію, різних сплавів. Крім того, вироби можуть містити елементи пластика.

Кріплення бувають:

 • масового використання;
 • для герметичних конструкцій;
 • підвищеної міцності;
 • для безударной фіксації;
 • для кріплення композитних матеріалів і ін.

Кріпильні матеріали можуть бути метричними (мають певну різьблення) або Неметричні. Існує також поділ на роз’ємні і нероз’ємні. Саме тому, вибираючи який купити кріплення в магазині, важливо звернути увагу не тільки на довжину стрижня і ширину капелюшки, а й на ці показники. Крім того, виділяють кріпильні матеріали для побутового використання і для виробничих цілей.

У Києві можна купити кріплення наступних видів:

 • цвяхи;
 • саморізи;
 • анкера;
 • шурупи;
 • гайки;
 • дюбеля;
 • болти;
 • шпильки та ін.

Всі перераховані вище кріпильні матеріали Ви знайдете і в асортименті магазину Foreest. Купити кріплення можна як універсальний, так і спеціалізований (для гіпсокартонних систем, для газобетону, сантехнічні, сходові, віконні та ін.). Всі вони мають високу міцність, зносостійкі і довговічні. Вибираючи кріплення, важливо враховувати майбутню навантаження на нього і на конструкцію в загальному, умови експлуатації, особливості поверхні, до якої він буде прикріплюватися.

Для побутового використання багато хто воліє купити кріплення простої конструкції (шуруп і дюбель). Вони можуть монтуватися на цегляні, бетонні, дерев’яні поверхні. До того ж, в київських магазинах кріплення такого плану представлений різними розмірами, отже Ви безсумнівно знайдете відповідний варіант для монтажу як дрібних, так і великогабаритних конструкцій. Крім будівельно-ремонтних робіт, вони можуть використовуватися в меблевому виробництві та інших сферах.

Чому вигідніше за все купити кріплення в магазині Foreest?

Кріпильні матеріали, представлені в асортименті Foreest, відрізняються не тільки високою якістю, але і доступною ціною. Ви зможете купити кріплення для з’єднання конструкцій з дерева, металу, гіпсокартону, пластику та ін. Завжди в наявності також скоби для степлера і цілий ряд інших будівельних матеріалів.

Набутий в магазині кріплення Ви можете забрати самовивозом зі складу або оформити кур’єрську доставку в межах Києва. Якщо ж Ви ще не визначилися з вибором кріпильних матеріалів, наші співробітники завжди раді проконсультувати і знайти оптимальне рішення для кожного виду будівельних робіт.