ЦСП (цементно-стружкові плити) купити в Києві, ціна від компанії Foreest

ЦСП (цементно-стружкові плити)

Всього 3 товарів

Прайс-лист ЦСП (Цементно-стружкові плити), ціна:

Розміри, мм
Товщина, мм
Ціна, грн/шт
3200*1250
10
970
3200*1250
12
1 120
3200*1250
16
1 430

Чим простіше і надійніше матеріал, тим легше з ним працювати, але, на жаль, не завжди такі матеріали мають необхідними властивостями, тому важливо вибирати їх під строго певні параметри. У магазині «Foreest» Ви знайдете широкий вибір ЦСП (цементно-стружкових плит), якість і вартість яких без сумніву порадує.

Так, досить рідко можна почути про цементно-стружкової плити (ЦСП), яка є листовим композитним матеріалом, який виникає з суміші деревної стружки і цементу.

Виробляються такі плити спеціальним чином, завдяки чому цемент твердне значно швидше, ніж при природному процесі, а використовується дерево заздалегідь обробляється захисними засобами від вологи і комах. В результаті виходить досить легкий варіант бетонного листа, щільність якого трохи знижена за рахунок застосування дерева.

Випускаються такі плити в двох різновидах, які відрізняються своїми параметрами і розмірами, через що характеристики кожної потрібно вивчити, щоб використовувати їх з найбільшою користю. Якщо вибирати на око, то можна досить сильно помилитися.

Основні характеристики цементно-стружкової плити

 • Вага плити, як правило, залежить від щільності цементу, тому його межі можуть варіюватися від 40 до 50 кг.
 • Матеріал не боїться вологи, не дивлячись на те, що в його складі є деревина. Більш того, навіть при тривалому намоканні він вбирає в себе не більше 15% вологи. Що стосується деформації плити через води, то це можливо максимум на один градус.
 • Без видимих ​​пошкоджень і втрати своїх властивостей плита може витримувати до 50 циклів заморозки.
 • Теплопровідність даного матеріалу невисока за рахунок дерева в складі і його пористої структури. Незважаючи на досить хороші показники в цьому питанні, матеріал не можна віднести до категорії утеплювача.
 • Плити дуже погано горять і спалахують, в процесі чого виділяють невелику кількість диму.
 • У плані екологічності матеріал є повністю безпечним, так як має природні складові.
 • Плити легко піддаються обробці (пиляються, ріжуться, свердляться), а також на них можна наносити будь-який варіант обробки (природний їх зовнішній вигляд досить непрезентабельний).

Сфера застосування цементно-стружкової плити

 • За рахунок своїх властивостей матеріал може використовуватися для вирівнювання поверхонь, закриття площ і створення перегородок. За рахунок високої стійкості до вологи він підходить для приміщень із специфічним мікрокліматом.
 • У деяких випадках (в залежності від споруди) плити можуть служити основою для каркасного будівництва.
 • Матеріал також широко застосовується для створення навісних вентильованих фасадів, опалубки, підлог, доріжок і навіть покрівлі, але все залежить безпосередньо від будови.

Крім цементно-стружкових плит існують більш поширені схожі матеріали. До них зараховують арболит, фіброліт і ксилоліт, так як вони виготовляються аналогічним способом, але дерев’яні складові використовуються різні, за рахунок чого і властивості матеріалів не однакові, а ось застосування їх може бути схожим. В цілому матеріал якісний і практичний, проте застосовувати його все ж варто з урахуванням характеристик.

Чому варто купити цементно-стружкових плит ЦСП в Києві в магазині «Foreest»

У магазині «Foreest» Ви знайдете широкий вибір ЦСП (цементно-стружкових плит), якість і ціна яких безсумнівно порадує. При виникненні будь-яких питань ми завжди з радістю проконсультуємо, допоможемо визначитися з вибором ідеального варіанту для кожного об’єкта. Для всіх клієнтів доступна доставка кур’єрською службою по Києву або можливість самовивозу товарів зі складу.

Якщо Ви хочете купити цементно-стружкових плит ЦСП в Києві високої якості за низькою ціною, однозначно звертайтеся в «Foreest». Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками. Тому не тільки самі використовуємо представлені товари, а й сміливо рекомендуємо їх Вам.

Відповіді на популярні питання:

 • Для чого використовуються цементно стружкові плити?

  Основними сферами застосування ЦСП є вирівнювання поверхонь, закриття площ і створення перегородок. Матеріал використовується для створення навісних вентильованих фасадів, опалубки, підлог, доріжок, покрівлі.

 • Яка ціна цементно-стружкової плити?

  Вартість цементно-стружкової плити залежить від товщини. У нашому магазині встановлена ​​така ціна на ЦСП:

  Розмір Ціна Вага
  10*1250*3200 мм 970 грн 54кг
  12*1250*3200 мм 1120 грн 65кг 
  16*1250* 3200 мм 1430 грн 86кг