Підпокрівельні гідроізоляційні плівки і мембрани купити в Києві, ціна від компанії Foreest

Підпокрівельні гідроізоляційні плівки і мембрани

Всього 14 товарів

Підпокрівельний простір піддається впливу вологи практично звідусіль: зовні – від опадів, зсередини – від піднімається конденсату. Щоб уберегти дах від псування і продовжити термін її служби, бажано купити гідроізоляційну плівку для покрівлі. Це простий і доступний спосіб захисту дерев’яних конструкцій і утеплювачів. Про різновиди і особливості використання підпокрівельних плівок і мембран розповімо нижче.

Структура і властивості гідроізоляційної мембрани

Підпокрівельні плівки, а також мембрани відрізняються від інших засобів гідрозахисту складом і структурою. Вони виготовляються з синтетичних матеріалів (поліетилену, полівінілхлориду, поліпропілену, пр.) З додаванням стабілізаторів, антиокислювачів, пластифікаторів, антипіренів і інших добавок. Як зміцнюючий шару використовується армована сітка. Гідроізоляційна мембрана відрізняється також невеликою товщиною (від 0,5 до 3 мм) і такими властивостями:

  • стійкість до зовнішніх впливів (ультрафіолетових променів, опадів, температурних коливань, хімічно активних речовин, біологічних процесів гниття, пр.);
  • еластичність;
  • морозостійкість;
  • довговічність (якісна гідроізоляційна мембрана здатна служити близько 50 років);
  • корозійна стійкість;
  • безпека (не виділяє токсичних речовин);
  • висока міцність (матеріал стійкий до механічних впливів, невеликим проколів і порізів.

Гідроізоляційна мембрана проста і надійна в експлуатації, а її ціна в Києві цілком доступна кожному. Існує кілька різновидів даного матеріалу: пароізоляційні, паропроникні (дифузійні, супер- і псевдодіффузіонние), антиконденсатні, плоскі і профільовані мембрани. Яку краще купити гідроізоляційну плівку для покрівлі, підкаже досвідчений фахівець. При цьому потрібно враховувати не тільки особливості підпокрівельного простору, а й ряд інших факторів.

Сфери і особливості застосування

Гідроізоляційна плівка, купити яку в Києві можна декількох видів, широко використовується для забезпечення надійної гідроізоляції плоских і скатних покрівель. Важливо пам’ятати, що мембрани використовуються виключно для внутрішніх робіт з чітким дотриманням технології настилу. Вони повинні щільно примикати до крокв, вентиляційним ходам, трубах і інших елементів підпокрівельного простору.
Залежно від виду, гідроізоляційна плівка для покрівлі може настилатися декількома способами. Так, профільовані мембрани повинні укладатися строго виступами вгору. Закріплюються вони за допомогою спеціальних стрічок, клею, дюбелів, зварювання. У Києві представлено також самоклеючі гідроізоляційні мембрани, для монтажу яких не потрібні додаткові клеючи речовини.

Чому гідроізоляційну плівку купити вигідніше всього в “Foreest”?

Представлені в асортименті матеріали відрізняються високою якістю та помірною ціною. Це один з найкращих способів гідрозахисту дахів з будь-яких матеріалів. Правильно підібрана і закріплена гідроізоляційна мембрана перешкоджає руйнуванню покрівлі від впливу вологи як зовні, так і зсередини.

У магазині “Foreest” Ви можете не тільки придбати гідроізоляційну плівку для покрівлі, але і отримати компетентні поради щодо вибору гідроізоляції для того чи іншого об’єкта. З питань оформлення замовлення, умов і термінів доставки по Києву звертайтеся до наших менеджерів, які завжди раді допомогти.