Блок хаус в інтер’єрі

Блок хаус – це якісний обробний матеріал, виготовлений з натуральної деревини різних текстур і відтінків з високими технологічними властивостями, який чудово поєднується з різноманітними матеріалами та чудово вписується в будь-який інтер’єр.

Особливості матеріалу

Блок хаус застосовується для облицювання будинків як із зовнішнього боку, так і всередині. Для внутрішнього оздоблення використовують виключно натуральний блок хаус. Його виготовляють з хвойних (модрина, сосна, ялина, ялиця) і листяних порід (дуб, ясен, липа).

  • Високі звукоізоляційні якості дозволяють створити комфортну тишу в приміщеннях, не використовуючи додаткові матеріали.
  • Панелі володіють прекрасними теплоізоляційними властивостями і служать додатковим утеплювачем, підтримуючи температуру в будинку.
  • Легко монтується, має невелику вагу, що дозволяє застосовувати його на будь-яких легких конструкціях. Крім цього він дуже привабливий своєю об’ємністю, натуральністю і різноманітністю відтінків.

Все це дозволяє застосовувати блок хаус в інтер’єрі як незамінний матеріал для створення різних стилів і дизайнерських рішень.

Варіанти використання

Природна краса і практичність матеріалу підкуповує і робить його особливо популярним. Блок хаус недарма використовують для оформлення не тільки альтанок, веранд, лазень, а й в реалізації просунутих дизайнерських рішень обробки заміських будинків і елітних квартир.

  • Вітальня задає стиль всьому будинку, а блок хаус чудово може вписатися в будь-який. Світлі тони панелей в поєднанні з натуральною підлогою створюють вишукану простоту скандинавського стилю, а в лаконічність стилю хай тек вони додають природну теплоту. Для вітальні може бути використана як повне, так і комбіноване облицювання. У будь-якому випадку матеріал виглядає і гармонує з більшістю конструктивних елементів і успішно вирішує дизайнерські завдання.

  • Дитяча ігрова, облицьована деревом і наповнена яскравими іграшками, стає теплою і затишною. Строкате підлогове покриття, настінні малюнки на тлі натурального дерева, роблять кімнату місцем казкових подій, де діти проводять час з величезним задоволенням.
Блок хаус в спальне
В спальні
  • Матеріал чудово підходить для обробки холу, передпокою, коридору. Для візуального збільшення розмірів кімнат використовують вузькі панелі світлих тонів, поєднуючи з елементами з каменю, кованого металу і скла. Великі приміщення наповнюють яскравими фарбами, використовуючи широкі панелі.
  • Дуже ефектно виглядає блок хаус в інтер’єрі їдальні в стилі кантрі. Балки, стовпи, аксесуари, виконані з глини, дерева та інших природних матеріалів гармонійно поєднуються з видом дерев’яних стін. Правильно підібрана меблі, світильники та інші елементи інтер’єру створюють повну гармонію і колорит.
  • В інтер’єрі кухні матеріал займає особливе місце. Різні кольори і відтінки, текстура і ширина панелей в контрасті або в резонансі з статевим покриттям, меблями і посудом формують неповторну ауру кухні. Вона унікальна для кожного окремого випадку, але завжди наповнена природним теплом і спокоєм, яке виходить від натурального матеріалу.
Блок хаус на кухне
На кухні

Натуральний блок хаус в інтер’єрі будь-якого приміщення виглядає багато і вишукано, необхідно лише проявити творчий підхід, дизайнерський досвід, дотримуватися технологію при монтажі і використовувати якісні матеріали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *