Дошка для підлоги в інтер’єрі

Багато хто вважає, що підлога з масиву дошки не сучасно, немодно і застаріло. Чи не вписується дошка для підлоги в інтер’єрі сучасної квартири. Повірте, це абсолютно не так. Текстура, неповторність природного малюнка, величезна палітра кольорів і відтінків поряд з такими технічними якостями, як міцність і щільність, зносостійкість, здатність легко піддаватися обробці, тонування роблять дерев’яну дошку прекрасним матеріалом для створення сучасних покриттів для підлоги, причому екологічно чистих.

Пол в доме

Дошка для підлоги в інтер’єрі різних стилів

Існує безліч стилів інтер’єру, де дерев’яна підлога цілком гармонійна, але є і такі, де вона просто незамінна:

  • Кантрі – стиль, який створює атмосферу затишку і спокою заміського або сільського будиночка, в якому повністю відображається краса природи краю. У ньому використовуються натуральні матеріали, перш за все дерево. Дерев’яна підлога є невід’ємною частиною стилю. Простота і надійність покриття в повній мірі відповідає духу природи, якому слід кантрі.
  • Особливістю стилю японського мінімалізму є наявність незаповненого простору. Пол з дерева не закритий меблями і бере на себе більшу частину сприйняття приміщення. Текстура і малюнок деревини, освітлений денним і штучним світлом, чудово передає красу простоти, притаманний стилю.
  • Різновидом мінімалізму є скандинавський. Його особливість – світлі тони, перш за все білий. Для підлоги частіше використовується масив зі світлих порід дерева. У поєднанні з білими тонами стін дошка для підлоги в інтер’єрі створює простір і легкість.
  • Широко застосовується дерев’яна підлога в стилі лофт. Дерево гармонійно поєднується з цегляними стінами, трубами та іншими деталями, характерними для стилю. Дошка для підлоги в інтер’єрі лофт чудово вписується в його концепцію.

Доска для пола в доме

Оброблена дошка для підлоги в інтер’єрі

Сучасні матеріали і способи обробки дозволяють надати бюджетної сосні вид дорогої екзотичної деревини. Тонована і покрита лаком, вона може гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр. Це зробити просто, так як в продажу є велика різноманітність вже тонованих восків і лаків на будь-який смак.

  • Фарба для підлоги може повністю змінити сприйняття. Білий або світла підлога робить інтер’єр легким і прозорим, а контрастні кольори змінюють акценти і притягують увагу на себе.
  • Приміщення виглядають яскраво і колоритно.
  • Ефектно виглядає підлогу покритий чорним корабельним лаком. У поєднанні світлих стін він створює враження приземленості і крім цього захищає деревину від вологи. Його часто використовується на кухнях і інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
  • Нанесені на дерев’яну підлогу орнаменти та візерунки повністю руйнують стереотип сприйняття. Звичайна підлога перетворюючись в ключову деталь інтер’єру, може змінити обсяги приміщення і зробити необхідні акценти.
  • Її можна перетворити в стару і потерту, що зараз стало модним. Для цього на пофарбованої дошці спеціально протираються доріжки.

Укладання дошки різної ширини – ще один прийом урізноманітнити зовнішній вигляд підлоги.

Деревянный пол

Очевидно, що дошка для підлоги в інтер’єрі сучасна, конкурентна і впорається з будь-якими естетичними завданнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *